Interesante

Availability: In Stock

Robot Kuzhine Titanium Chef Baker XL

Brands:

L59,000,00

Roboti ne kuti vjen me 3 lloje te ndryshme elikash ku secila ka perdorim te vecante. Kapaciteti i Kazanit 7 liter ose 76 cupcakes.
Fuqia Motorrike 1200W.

Materiali: Inox.

Perfshihet peshore automatike dixhitale (kur hidhen perberesit ne kazan automatikisht peshon dhe ne ekranin dixhital shfaqet pesha e perberesve qe po perdorni ne g ose oz )
ne ekranin dixhital ne kohen qe e keni ndezur robotin ai shfaq kohen e punes.

Përshkrim

Robot Kenwood

Kodi: KVL65.001WH
Kapaciteti i Kazanit 7 liter ose 76 cupcakes.
Fuqia Motorrike 1200W
Perfshihet peshore automatike dixhitale (kur hidhen perberesit ne kazan automatikisht peshon dhe ne ekranin dixhital shfaqet pesha e perberesve qe po perdorni ne g ose oz )
Ne ekranin dixhital ne kohen qe e keni ndezur robotin ai shfaq kohen e punes.

Roboti ne kuti vjen me 3 lloje te ndryshme elikash ku secila ka perdorim te vecante.
Elika tel perdoret per rrahjen dhe perzierjen e vezeve ose e vezeve me sheqerin si dhe per kremrat fare te bute.
Elika K perdoret per brumra gjysem te forte sic mund te jene brumi i biskotave apo i kekut.
Elika si spirale quhet edhe elika e brumit dhe me te perzihen brumra te forte si brumi i bukes; kulaci; brumi i makaronave…

Robotit mund t’i shtohen aksesore te ndryshem ekstra.
Aksesoret e makaronave jane ata me te kerkuarit ku ju ndihmojne te pergatisni makaronat e fresketa shpejte dhe pa mundim.
Aksesore te tjere si shtrydhese, blender, shtrydhese agrumesh, grirese… te gjithe shtohen ekstra dhe punojne me fuqine motorrike te robotit.

Materiali: Inox.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Robot Kuzhine Titanium Chef Baker XL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Robot Kuzhine Titanium Chef Baker XL L59,000,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved