Interesante

Availability: In Stock

Robot Kuzhine Chef

Brands:
SKU: KVC3100S

L45,000,00

Pergatitja e embelsirave apo te kripurave behet me pasion dhe dashuri kur perdorni paisjet e duhura ne kuzhine. Cilesia dhe prakticiteti qe produktet Kenwood kan ben qe cdeo amvise ta dashuroj kete brand.

Kapaciteti i Kazanit 4.6 liter.
Fuqia Motorrike 1000W

Materiali: Inox.

Përshkrim

Robot Kenwood

Kodi: KVC3100S
Kapaciteti i Kazanit 4.6 liter.
Fuqia Motorrike 1000W

Materiali: Inox.

Shpejtesi rrotullimi variable nga niveli 1 deri ne max

Roboti ne kuti vjen me 3 lloje te ndryshme elikash ku secila ka perdorim te vecante.
Elika tel perdoret per rrahjen dhe perzierjen e vezeve ose e vezeve me sheqerin si dhe per kremrat fare te bute.
Elika K perdoret per brumra gjysem te forte sic mund te jene brumi i biskotave apo i kekut.
Elika si spirale quhet edhe elika e brumit dhe me te perzihen brumra te forte si brumi i bukes; kulaci; brumi i makaronave…

Robotit mund t’i shtohen aksesore te ndryshem ekstra.
Aksesoret e makaronave jane ata me te kerkuarit ku ju ndihmojne te pergatisni makaronat e fresketa shpejte dhe pa mundim.
Aksesore te tjere si shtrydhese, blender, shtrydhese agrumesh, grirese… te gjithe shtohen ekstra dhe punojne me fuqine motorrike te robotit.

Informacion shtesë

FUQIA

FUQIA, 1000W

KAPACITETI

KAPACITETI, 4.6L

NIVELET E SHPEJTESISE

NIVELET E SHPEJTESISE, VARIABEL + PULS

DIZAJN

DIZAJN, KOMPLET INOX

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Robot Kuzhine Chef”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Robot Kuzhine Chef L45,000,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved