Interesante

Availability: In Stock

Aparat Dylli me Tas Sk-117

L1,300,00

Shkrirese dylli me tas, shoqerohet me 1 qese dylli dhe 10 spatula druri.

Përshkrim

Shkrirese Dylli me Tas
Kodi: Sk-117

Shoqerohet me 1 qese me kokrriza dylli dhe 10 spatula druri.
Perdoret per depilim te pjeseve intime sisqetullat dhe bikini.
Ka disa nivele te nxehtesise ku mund te zgjidhni ate qe deshironi.
Shkrirja behet ne menyre te shpejte dhe efikase.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Aparat Dylli me Tas Sk-117”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Aparat Dylli me Tas Sk-117 L1,300,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved