Interesante

Availability: In Stock

Pjaster Sakony(sk-972)

L2,500,00

Pjastër për stilim super të shpejtë.

Categories: ,

Përshkrim

Arrin temperaturën maksimale të 750F në vetëm 30 sekonda. Fiket automatikisht pas 60 minutave.

Aktivizim i shpejtë i joneve rrethuese të flokut duke i dhënë atij shkëlqim dhe volum.

Mund ta përdorni si për të stiluar flokë të drejtë ashtu dhe me onde.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pjaster Sakony(sk-972)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Pjaster Sakony(sk-972) L2,500,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved