Interesante

Availability: Out of Stock

Tavë me korent (katrore)

Brands:

L5,000,00

Teknologji e lartë, material rezistent.

Fuqia 1500W.

Tepër praktik dhe i thjeshtë në përdorim.

S’ka stok

Përshkrim

Tavë me korent 7 litër. Katrore (BM-166)

Teknologji e lartë, material rezistent.

Permasa 30 cm. Fuqia 1500W.

I pajisur me kapak qelqi, tepër praktik dhe i thjeshtë në përdorim.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tavë me korent (katrore)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved