Interesante

Availability: In Stock

Tharese Flokesh (V-3983)

L1,500,00

Tharese Flokesh me fuqi 3500W.

Teknologji e larte, floke te mbrojtur.

 

Përshkrim

Tharese Flokesh V-3983

Tharese flokesh me fuqi 3500W

2 Nivele fuqie

Shoqerohet me koke difuzori dhe 2 koka per drejtim.

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tharese Flokesh (V-3983)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Tharese Flokesh (V-3983) L1,500,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved