Interesante

Availability: In Stock

Tharese Flokesh (ES-2007)

L1,400,00

Tharese Flokesh me fuqi 3000W.

Teknologji e larte, floke te mbrojtur.

Përshkrim

Tharese Flokesh ES-2007.

Tharese Flokesh me fuqi 3000W.

2 Nivele nxehtesie.

Shoqerohet me koke difuzori dhe koke per drejtim.

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tharese Flokesh (ES-2007)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Tharese Flokesh (ES-2007) L1,400,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved