Interesante

Availability: In Stock

Tavolinë studimi ose laptopi

Brands:

L2,700,00

Ngjyra e zezë, me 3 kate.

Përmasat 40x60x63-91cm.

Material i fortë dhe rezistent prej metali.

Përshkrim

Tavolinë studimi ose laptopi

Ngjyra e zezë, me 3 kate.

Përmasat 40x60x63-91cm.

Material i fortë dhe rezistent prej metali.

Super praktike, ngihet dhe ulet sipas dëshirës tuaj nëpërmjet kokave rrotulluese (lartësi 63 -91cm).

E pajisur me rrota ku ju mund ta lëvizni shumë lehtësisht kur qëndroni ulur.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tavolinë studimi ose laptopi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Tavolinë studimi ose laptopi L2,700,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved