Interesante

Availability: In Stock

Veshje silikoni për karrige

L500,00

Mbron kembet e karrigeve.

Parandalon gervishtjen e pllakave dhe parketeve.

Ndalon zhurmen e krijuar nga ferkimi.

Përshkrim

Veshje silikoni për karrige.

100% material silikoni.

Mbron kembet e karrigeve.

Vendoset lehtësisht.

Parandalon gervishtjen e pllakave dhe parketeve.

Ndalon zhurmen e krijuar nga ferkimi.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Veshje silikoni për karrige”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Veshje silikoni për karrige L500,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved