Interesante

Availability: In Stock

Tavolinë mesi

Brands:

L2,990,00

Materiali MDF & Bambu.

Përmasat 80x50x50 cm.

Tavolina është material i fortë dhe shumë e qëndrueshme.

Përshkrim

Tavolinë mesi.

Materiali MDF & Bambu.

Përmasat 80x50x50 cm.

Tavolina është material i fortë dhe shumë e qëndrueshme.

Vjen në 2 ngjyra.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tavolinë mesi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Tavolinë mesi L2,990,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved