Interesante

Availability: In Stock

TABELE SHKRIMI NIGHT NEON

L400,00

Tabela me e re argetuese per femijet tuaj.
Duke perdorur tabelen, ata mesojne dhe zbaviten me krijimet e tyre.
Tabela eshte e pershtatur per te luajtur ne ambjente jo te ndricuara, dmth ne erresire….

Category:

Përshkrim

Tabele Shkrimi Night Neon

Tabela me e re argetuese per femijet tuaj.
Duke perdorur tabelen, ata mesojne dhe zbaviten me krijimet e tyre.
Tabela eshte e pershtatur per te luajtur ne ambjente jo te ndricuara, dmth ne erresire.
Me ane te stilolapsit me drite, femija pikturon ose shkruan mbi tabele.

Ne paketim ju vjen : tabela, disa figura ndihmese , stilolapsi, dhe letra me shkronja alfabeti.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “TABELE SHKRIMI NIGHT NEON”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: TABELE SHKRIMI NIGHT NEON L400,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved