Interesante

Availability: In Stock

Robot Kuzhine Titanium Chef Baker XL

Brands:

L75,000,00

Roboti ne kuti vjen me 3 lloje te ndryshme elikash ku secila ka perdorim te vecante. Kapaciteti i kazanit 7 liter & 5 liter.
Fuqia Motorrike 1200W.

Materiali: Inox.

Perfshihet peshore automatike dixhitale (kur hidhen perberesit ne kazan automatikisht peshon dhe ne ekranin dixhital shfaqet pesha e perberesve qe po perdorni ne g ose oz ) Nje lehtesi e madhe te punosh me kenwood fale prakticitetit qe te ofron.

Përshkrim

Robot Kenwood me Ngrohje

Kodi: KVL85.004SI
Kapaciteti i Kazanit 7 liter & 5 liter, pra vjen me 2 kazan
Fuqia Motorrike 1200W
Perfshihet peshore automatike dixhitale (kur hidhen perberesit ne kazan automatikisht peshon dhe ne ekranin dixhital shfaqet pesha e perberesve qe po perdorni ne g ose oz )
Ne ekranin dixhital ne kohen qe e keni ndezur robotin ai shfaq kohen e punes.

Roboti ne kuti vjen me 4 lloje te ndryshme elikash ku secila ka perdorim te vecante.
Elika tel perdoret per rrahjen dhe perzierjen e vezeve ose e vezeve me sheqerin si dhe per kremrat fare te bute.
Elika K perdoret per brumra gjysem te forte sic mund te jene brumi i biskotave apo i kekut.
Elika si spirale quhet edhe elika e brumit dhe me te perzihen brumra te forte si brumi i bukes; kulaci; brumi i makaronave…
Elika e Kremrave per perzierje te vecanta kremrash kryesisht profesionale

Materiali: inox.

Robotit mund t’i shtohen aksesore te ndryshem ekstra.
Aksesoret e makaronave jane ata me te kerkuarit ku ju ndihmojne te pergatisni makaronat e fresketa shpejte dhe pa mundim.
Aksesore te tjere si shtrydhese, blender, shtrydhese agrumesh, grirese… te gjithe shtohen ekstra dhe punojne me fuqine motorrike te robotit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Robot Kuzhine Titanium Chef Baker XL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Robot Kuzhine Titanium Chef Baker XL L75,000,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved