Interesante

Availability: In Stock

Robot Kuzhine Titanium Chef Patissier XL

Brands:

L115,000,00

Kenwood sjell  variantin me te ri te roboteve, ate me ngrohje dhe dy kazan. I vetmi i cili mund te pergatise cokollaten e shkrire apo ngrohje te perberesve te tjere. Gjen perdorim te gjere profesional si dhe akoma me praktik me 2 kazan ku njeri eshte 7 liter dhe tjetri 5. Ne te mund te pergatismni cdo gje, mjafton te keni ide.

Materiali: Inox. Kodi: KWL90.004SI
Kapaciteti i Kazanit 7 liter & 5 liter, pra vjen me 2 kazan
Fuqia Motorrike 1400W

Përshkrim

Robot Kenwood me Ngrohje

Kodi: KWL90.004SI
Kapaciteti i Kazanit 7 liter & 5 liter, pra vjen me 2 kazan
Fuqia Motorrike 1400W
Perfshihet peshore automatike dixhitale (kur hidhen perberesit ne kazan automatikisht peshon dhe ne ekranin dixhital shfaqet pesha e perberesve qe po perdorni ne g ose oz )
Ne ekranin dixhital ne kohen qe e keni ndezur robotin ai shfaq kohen e punes.

Materiali: Inox.

Roboti ne kuti vjen me 4 lloje te ndryshme elikash ku secila ka perdorim te vecante.
Elika tel perdoret per rrahjen dhe perzierjen e vezeve ose e vezeve me sheqerin si dhe per kremrat fare te bute.
Elika K perdoret per brumra gjysem te forte sic mund te jene brumi i biskotave apo i kekut.
Elika si spirale quhet edhe elika e brumit dhe me te perzihen brumra te forte si brumi i bukes; kulaci; brumi i makaronave…
Elika e Kremrave per perzierje te vecanta kremrash kryesisht profesionale

Vjen me opsionin e ngrohjes per pergatitjen e cokollates dhe 6 funksione automatike per pjesen e ngrohjes. Kryesisht me perdorim profesional.

Robotit mund t’i shtohen aksesore te ndryshem ekstra.
Aksesoret e makaronave jane ata me te kerkuarit ku ju ndihmojne te pergatisni makaronat e fresketa shpejte dhe pa mundim.
Aksesore te tjere si shtrydhese, blender, shtrydhese agrumesh, grirese… te gjithe shtohen ekstra dhe punojne me fuqine motorrike te robotit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Robot Kuzhine Titanium Chef Patissier XL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Robot Kuzhine Titanium Chef Patissier XL L115,000,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved