Interesante

Availability: In Stock

Pjaster Per Udhetime

L1,490,00

Tashme mund ta merrni me vete kudo pjasterin tuaj..

Categories: ,

Përshkrim

🔴Pjaster Udhetimi

Modeli me i ri i pjasterit qe mund te merret me vete kudo

E vecanta e ketij pjasteri, eshte teknologjia e re
Mund ta perdorni dhe si Bateri te jashtme  ose Power Bank per te karikuar celularin tuaj.
Pjaster pa kabell.
Ky pjaster punon me karikim. Ne paketim ka fishen e cila ju ndihmon ta karikoni dhe pastaj ta perdorni

Fuqia: 200•

Mund ta merrni me vete kudo sepse ka permasa praktike , ndaj dhe quhet Pjaster udhetimi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pjaster Per Udhetime”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Pjaster Per Udhetime L1,490,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved