Interesante

Availability: In Stock

Pjaster Geemy (GM-2823)

L1,700,00

Pjaster e peshtatshme si per drejtimin e flokeve ashtu dhe per onde.

Temperatura max: 230 grade
Kabell qe rrotullohet 360⁰
Me ekran Led nga i cili mund te kontrolloni temperaturen
👉Buton ON/OFF

Categories: ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pjaster Geemy (GM-2823)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Pjaster Geemy (GM-2823) L1,700,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved