Interesante

Availability: In Stock

Nutribullet Pro 900W

Brands:

L14,000,00

Nutribullet Pro Origjinal
Vjen me 2 gota ku secila eshte 900 ml
Fuqia Motorrike 900W
Ne kuti do te gjeni 2 kapak per secilen gote ku mund ta merrni pergatitjen me vete, ne palester, ne pune, shkolle apo per bebet tuaja.
Ne kuti gjithashtu gjenden 2 doreza per ta konsumuar smoothin direkt nga gota si dhe 2 unaza perseri per ta pire lengun direkt nga gota.

Përshkrim

Nutribullet Pro Origjinal
Vjen me 2 gota ku secila eshte 900 ml
Fuqia Motorrike 900W
Ne kuti do te gjeni 2 kapak per secilen gote ku mund ta merrni pergatitjen me vete, ne palester, ne pune, shkolle apo per bebet tuaja.
Ne kuti gjithashtu gjenden 2 doreza per ta konsumuar smoothin direkt nga gota si dhe 2 unaza perseri per ta pire lengun direkt nga gota.

Nutribulletr gjen nje perdorim te gjere ne kuzhine sepse ne te mund te pergatisni smmoothie, salca te ndryshme per makaronat, supa kremoze dhe ushqimin per te vegjlit tuaj.
Ne smoothin tuaj mund te shtoni fruta te thata, apo fruta te ngrira dhe thika me 6 tehe e Nutribullet Pro do ta beje masen menjehere ne pak sekonda homogjene.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Nutribullet Pro 900W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Nutribullet Pro 900W L14,000,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved