Interesante

Availability: In Stock

NDRICUES DORE

L1,200,00

Ndricues Dore
Pajisja me e vecante dhe praktike te cilen mund ta merni me vete kudo, ne garazhe, kamping, dhome etj.
Ndricuesi ka 40 drita Led, te cilat ndricojne me kapacitet maksimal dhe me kursim energjie.

Categories: ,

Përshkrim

Ndricues Dore
Pajisja me e vecante dhe praktike te cilen mund ta merni me vete kudo, ne garazhe, kamping, dhome etj.
Ndricuesi ka 40 drita Led, te cilat ndricojne me kapacitet maksimal dhe me kursim energjie.
Produkti vjen me mbajtese qe mund te varet nga te dyja anet.
Duke rrotulluar butonin (celesin) , ju rregulloni intesitetin e ndricimit sipas deshires

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “NDRICUES DORE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: NDRICUES DORE L1,200,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved