Interesante

Availability: In Stock

Masazhues Këmbësh

Brands:

L690,00

Masazhon nëpërmjet fërkimit me rrotullim të krijuar nga sferat.

Masazhimi i këmbëve arrin të çlirojë tensionin e në një dite të ngarkuar dhe të lodhshme.

Përshkrim

Masazhues Këmbësh.

Masazhon nëpërmjet fërkimit me rrotullim të krijuar nga sferat.

Masazhimi i këmbëve arrin të çlirojë tensionin e në një dite të ngarkuar dhe të lodhshme.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Masazhues Këmbësh”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Masazhues Këmbësh L690,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved