Interesante

Availability: In Stock

Furre per Thonj UV/LED 54W

L1,800,00

Furre per tharjen e manikyrit apo xhelit te thonjeve ne menyre te shpejte . Per perdorim vetjak ose ne sallone, Pajisur me butona per kontrollin e sekondave.

Përshkrim

Furre per tharjen e manikyrit apo xhelit te thonjeve ne menyre te shpejte . Per perdorim vetjak ose ne sallone, Pajisur me butona per kontrollin e sekondave. Me burim drite te dyfishte: UV/ LED me jetegjatesi dhe performance te qendrueshme. Percaktim te kohes sipas deshires: 10s, 30S, 60S, i lehtë për t’u përdorur për të plotësuar nevojat e ndryshme, Fuqia 54 W, Me nje dizanj ergonomik dhe praktik, Per thonj te shendetshem dhe te bukur gjithmone!

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Furre per Thonj UV/LED 54W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Furre per Thonj UV/LED 54W L1,800,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved