Interesante

Availability: In Stock

TESTUES DIXHITAL I ALKOOLIT

L1,500,00

Testues dixhital i alkoolit 
Ekran LCD , qe ben te lexueshme ne kohe reale te te dhenave .
Përgjigje te shpejta ne pak sekonda….

Përshkrim

Testues dixhital i alkoolit 
Ekran LCD , qe ben te lexueshme ne kohe reale te te dhenave .
Përgjigje te shpejta ne pak sekonda.
Zbulimi i lehtë dhe i saktë.
Madhësi e vogël me zinxhir çelësash, peshë e lehtë për tu mbajtur.
Specifikimet:
Sensori: Sensor i përparuar per matjen e % te alkolit.
Diagnostikon diapazonin: 0.00% -0.19% BAC (0.0-1.9g / l).
Saktësia: +/- 0,01% BAC (0,1 g / l)
Koha e përgjigjes: Brenda 5 sekondave

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “TESTUES DIXHITAL I ALKOOLIT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: TESTUES DIXHITAL I ALKOOLIT L1,500,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved