Interesante

Availability: In Stock

Roller pastrues për rroba

Brands:

L900,00

Ngjit papastërtitë, pushin e rrobave dhe qimet e kafshëve

E pajisur me top silikoni që ngjit papastërtitë.

Përshkrim

Praktike ne perdorim

E pajisur me top silikoni që ngjit

Ngjit papastërtitë, pushin e rrobave dhe qimet e kafshëve

Ideale për udhëtime

E thjeshtë për tu pastruar

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Roller pastrues për rroba”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Roller pastrues për rroba L900,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved