Interesante

Availability: In Stock

Raft për poshtë lavamanit

Brands:

L1,200,00

Raft plastik me 2 kate per tu pozicionuar poshte lavamanit.

Rafti eshte i cmontueshem dhe pastreohet lehte.

Përshkrim

E pajisur me dy kate

Ngjyra e bardhë

Mund të vendoset dhe në pjesë të tjera të shtëpisë ku ju keni nevojë

Pastrohet lehtë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Raft për poshtë lavamanit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Raft për poshtë lavamanit L1,200,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved