Interesante

Availability: In Stock

Raft muri

Brands:

L500,00

Montohen shumë thjeshtë

Tepër estetik dhe praktik për të vendosur libra ose sende të ndryshme

Përshkrim

Raft muri me 2 kate

Përmasat 33×8,5×10 cm dhe 38×8, 5×10 cm

Montohen shumë thjeshtë

Tepër estetik dhe praktik për të vendosur libra ose sende të ndryshme

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Raft muri”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Raft muri L500,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved