Interesante

Availability: In Stock

Pjaster Sokany(sk-1916)

L2,500,00

Stilim profesional për flokët tuaj.

Categories: ,

Përshkrim

Stilim profesional për flokët tuaj. I përshtatshëm për tu përdorur si në flokë të lagur ashtu dhe në të thatë.

Material qeramikë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pjaster Sokany(sk-1916)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Pjaster Sokany(sk-1916) L2,500,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved