Interesante

Availability: In Stock

Pjaster lzzo (v-8208) 3n1

L2,500,00

Teknologjia gjermane sjell nje tjeter produkt te kujdesit per floket.

Pjaster Lzzo profesionale me fuqi dhe ngrohje maksimale deri ne 920 grade celsius.

Vjen i paketuar me nje vaj avokadoje per floket si dhe nje kreher, qe e kompletojne procesin e stilimit te flokeve duke perdorur kete produkt.

Categories: ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pjaster lzzo (v-8208) 3n1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Pjaster lzzo (v-8208) 3n1 L2,500,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved