Interesante

Availability: In Stock

Pjaster Geemy (GM-2832)

L1,700,00

Categories: ,

Përshkrim

Me pllaka qeramike

Perdoret per onde dhe te drejta
Gradimi maksimal 230⁰C
Buton On/Off
Kabell i rrotullueshem 360⁰

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pjaster Geemy (GM-2832)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Pjaster Geemy (GM-2832) L1,700,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved