Interesante

Availability: Out of Stock

MULTIPRO EXPRESS

Brands:

L25,000,00

Multipro Express nje nga produktet me te reja te Kenwood. Prodhimi i fundit ne te cilin jane zbatuar gjithe kerkesat tuaja dhe kan ardh ne nje paisje te vetme me super fuqi.

S’ka stok

Përshkrim

Multipro Express nje nga produktet me te reja te Kenwood. Prodhimi i fundit ne te cilin jane zbatuar gjithe kerkesat tuaja dhe kan ardh ne nje paisje te vetme me super fuqi.

Fuqia 1000W
7 Procese te ndryshme
Procesori 3 liter – ne te mund te grini perime, fruta, fruta te thata apo te pergatisni gjalpin e frutave te thata te fresket.
Blenderi 1.5 liter – pergatisni smoothie apo supa kremoze te shpejta dhe vakte te shendetshme.
Shtrydhese Agrumesh e cila ju ndihmone per gjithe sezonin e dimrit ku ne shtrydhim pafund portokalle.
Disqet per grirje me fije apo feta. Jane perfekt per perimet dhe frutat sepse na ndihmojne te pergatisism shpejt vaktin apo edhe ti presim dhe t’i lem ne tasa ne frigorifer pa na zene vend.
Spatula eshte aksesori qe na ndihmon per te bere majonezen apo kremra te ndryshem.
Aksesori i brumit per pergatitjen e brumrave.

Te gjitha ne nje Multipro Origjinale Kenwood si kjo!

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “MULTIPRO EXPRESS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved