Interesante

Availability: In Stock

Hekur Rrobash (AJ2052)

Brands:

L3,500,00

Hekur rrobash me pompe
Pompa ben qe te nxjerri sasi shume te madhe avulli ndryshe nga cdo hekur tjeter.
Avulli ju jep shume dore ne hekurosje dhe shtrin lehtesisht cdo lloj materjali

Përshkrim

Hekur Rrobash me pompe

Marka Sokany
Modeli AJ2052
Fuqia 2400W
Depozita e ujit 240ml
Buton per avull
Buton per sprucim uji
Pompe ne brendesi qe e ben te nxjerri avull ne menyre te superfuqishme
Pllaka qeramike qe nuk ngjit
Pllaka rreshket lehtesisht mbi cdo lloj materjali.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Hekur Rrobash (AJ2052)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Hekur Rrobash (AJ2052) L3,500,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved