Interesante

Availability: In Stock

Hekur rrobash (SK2117)

Brands:

L2,500,00

Hekur rrobash qeramik me avull

Fuqia 2200W

Përshkrim

Hekur rrobash 2200W
Fuqia 2200W
Vëllimi i rezervuarit të ujit: 480 ml
Rrotullimi i kordonit 360 gradë
Pllake qeramike
Treguesi i ngrohjes së hekurit
Kontrolluesi i temperaturës
Tre mënyra funksionimi: hekurosje ne te thate, me sprucim dhe me avull.
Mundësia për të rregulluar shkallën e avullit
Funksioni i rritjes së avullit
Funksioni i vetë-pastrimit
Hekurosje vertikale dhe horizontale

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Hekur rrobash (SK2117)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Hekur rrobash (SK2117) L2,500,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved