Interesante

Availability: In Stock

Hekur rrobash Boma (BM-5538)

L2,000,00

Veshje qeramike me cilësi të lartë anti statike për rrëshqitje optimale.
Drita treguese për fazën e ngrohjes

Përshkrim

Hekur rrobash Sokany (BM-5538)
Konsumi i energjisë 2400w
Vëllimi i rezervuarit të ujit: 45 ml
Rrotullimi 360 gradë
Gjatesia e kordonit: 1.8m
Treguesi i ngrohjes së hekurit
Kontrolluesi i temperaturës
Tre mënyra funksionimi: hekurosje ne te thate, me sprucim dhe me avull.
Mundësia për të rregulluar shkallën e avullit
Funksioni i rritjes së avullit
Funksioni i vetë-pastrimit
Materiali plastik dhe qeramike

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Hekur rrobash Boma (BM-5538)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Hekur rrobash Boma (BM-5538) L2,000,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved