Interesante

Availability: Out of Stock

Frulator Dore Kenwood 4 në 1

Brands:

Paisja me plot 4 aksesore per te bere cdo pergatitje apo perzierje ne kuzhinen tuaj.

Fuqia 1000W.

Ne kete set ju mund te gjeni rrahesen e vezeve metalike, shkopin per pure, griresen si dhe frulatorin shkop inox me 3 tehe thika.

Kapaciteti: 1L.

Përshkrim

KENWOOD ju prezanton cilesine me te mire te perzieresave shkop me plot 1000 W

Ne kete set ju mund te gjeni rrahesen e vezeve metalike, shkopin per pure, griresen si dhe frulatorin shkop inox me 3 tehe thika.

Kjo paisje ka nje perdorim te gjere ne kuzhine; ku mund te perdoret per smoothi, salca apo supa te nxehta kremoze, per te grire perime, fruta apo fruta te thata. Pergatitja e pures tashme do te jete me e thjeshte se kurre.

Fuqia: 1000W

Perdorimi: Duhet perdorur me pulse qe do te thote 10 sekonda pune 1 sekond pushim pastaj prap 10 sekonda pune, pra me pushime. kete menyre perdorimi ka cdo frulator.

Kodi: HBM60.307GY

Kapaciteti: 1L.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Frulator Dore Kenwood 4 në 1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved