Interesante

Availability: In Stock

FORMA PER PRERJEN E BUKES

Brands:

L300,00

Forma per prerjen e bukes 🍞
Pajisja qe ju sherben ti jepni forme bukes kur e prisni…

Përshkrim

Forma per prerjen e bukes 🍞
Pajisja qe ju sherben ti jepni forme bukes kur e prisni.
Mjaft e thjeshte dhe ju lehteson shume punen duke e ndare buken ne feta te holla

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “FORMA PER PRERJEN E BUKES”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: FORMA PER PRERJEN E BUKES L300,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved