Interesante

Availability: In Stock

Pjaster Flokesh BM-821

L2,200,00

Drejtues dixhital i flokëve Boma.

Fuqia 60W.

Rregullim i temperaturës nga 170-220 gradë.

Categories: ,

Përshkrim

Pjaster digitale profesionale Boma. E pershtatshme per sallonet dhe per perdorim vetjak

Jep rezultate te shkelqyera ne stilimin e flokeve.

Fuqia 60W.

Rregullim i temperaturës nga 170-220 gradë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pjaster Flokesh BM-821”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Pjaster Flokesh BM-821 L2,200,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved