Interesante

Availability: Out of Stock

Zorre uji MAGIC HOSE (15m)

L1,000,00

Nuk ka më tuba të rëndë, është shumë i lehtë, edhe fëmijët tuaj mund ta përdorin atë.

S’ka stok

Categories: ,

Përshkrim

Falë teknologjisë së tij inovative (të brendshme latex), ky tub ka karakteristikën e zgjatjes dhe tkurrjes pas përdorimit
Tubi me presion shtrihet deri në 3 herë gjatësia e tij.

Kthehet në madhësinë normale pas përdorimit
E pajisur me spërkatës multifunksionale
Ngjyrat: Jeshile, Blu (Ngjyra do të dërgohet në bazë të disponueshmërisë së stokut)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Zorre uji MAGIC HOSE (15m)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved