Interesante

 • -20%
  Vlerësuar me 0 nga 5

  Aparat degjimi

  L2,000,00
  Bli tani
 • -13%
  Vlerësuar me 0 nga 5

  Aparat Dylli me Tas Sk-117

  L1,300,00

  Shkrirese dylli me tas, shoqerohet me 1 qese dylli dhe 10 spatula druri.

  Bli tani
 • -30%
  Vlerësuar me 0 nga 5

  Aparat Per Shkrirje Dylli

  L700,00
  Bli tani
 • Vlerësuar me 0 nga 5

  Blender

  L5,000,00

  Blender i fuqishëm, i pajisur me 6 tehe të mprehëta që blendojnë përbërjet e buta dhe të forta në pak sekonda.

  Bli tani
 • -29%
  Vlerësuar me 0 nga 5

  Blender BRAUN

  L10,000,00
  Bli tani
 • -13%
  Vlerësuar me 0 nga 5

  Blender BRAUN Profesional

  L35,000,00

  Fuqia 1600w.

  Kapaciteti Gotes 3 liter.

  Materiali: Plastike rezistente.

  Bli tani
 • Vlerësuar me 0 nga 5

  Blender Kenwood (Blp41.a0wh)

  L8,000,00

  Vjen per ju modeli i ri i blenderave BLP41.AOWH
  Blender me buton akulli. I pershtatshem per fruta, perime ku ju mund te pergatisni smoothie, supa kremoze, salca, kokteile etj…

  Bli tani
 • Vlerësuar me 0 nga 5

  Blender Kenwood (Blp41.c0wh)

  L9,000,00

  Blenderi me i ri me kapacitet 2L, 3 nivele shpejtesie + puls dhe fuqi 650W
  Gjithashtu ka nje buton akulli i cili eshte posacerisht i dizenjuar per thyerjen e akullit…

  Bli tani
 • -53%
  Vlerësuar me 0 nga 5

  BREZ MESI

  L700,00
  Bli tani
 • -34%
  Vlerësuar me 0 nga 5

  Brez Mesi Per Dobesimin

  L990,00
  Bli tani
 • -13%
  Vlerësuar me 0 nga 5

  Brumatriçe

  L13,000,00

  Brumatriçe tepër e fuqishme, praktike në përdorim dhe e pajisur me 3 lloje elikash të ndryshme.

  Bli tani
 • Vlerësuar me 0 nga 5

  Çanta Pazari Ekologjike

  🛍 ÇANTA PAZARI 🛍 SHUMEPERDORIMSHE 🛍
  Çanta me #super #material te forte te cilat ju nevojiten në perditshmerine tuaj!
  Mjafton ta blini nje here dhe ta #perdorni #gjithmone!

  Bli tani
 • Vlerësuar me 0 nga 5

  Cante Kozmetike

  L1,000,00

  Organizon makeup-et tuaja.

  Material kunder ujit.

  Praktike ne perdorim.

  Bli tani
 • -39%
  Vlerësuar me 0 nga 5

  Cante termike

  L490,00

  Mbeshtjellje e brendshme termike prej alumini, i cili mban temperaturen brenda te ngrohte ose ftohte.

  Hapsire e bollshme per te mbajtur vaktin tuaj te ushqimit.

  Bli tani
 • -29%
  Vlerësuar me 0 nga 5

  Depilator 2n1 | Vetulla & Mustaqe

  L1,000,00

  Depilatori per vetulla dhe mustaqe i cili ju ndihmon te keni nje lekure te pa irrituar dhe plote shkelqim.

  Bli tani
 • Vlerësuar me 0 nga 5

  DEPILATOR 3N1

  L2,000,00

  Depilatori me i ri me 3 koka
  Perdoret me karikim
  Koke shkulese e cila nuk le asnje dhimbje ne lekuren tuaj dhe terheq edhe qimet nen lekure

  Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved