Rreth Nesh

Shtrydhese JE850 1500W

Interesante.al nje nga dyqanet me te besuara per ju me nje eksperience 15 vjecare ne treg vjen gjitjmone e me teper me artikuj te rinj dhe cmime konkuruese.

Cdo kategori vjen me diversitet zgjedhjesh dhe oferta te ndryshme here pas her

Tek ne mund te gjeni paisjet me te kerkuara te kuzhines si: tenxhere multicooker, robot kuzhine, gjithashtu cdo gje shoqerohet edhe me manual perdorimi shqip, liber recetash si dhe video ndihmese ne YouTube.

Jemi per ju online dhe fizikisht me dyqanin tone ne Tirane, rruga e ”Kavajes” ish parku i autobuzave.

X
× Porosit online nga WhatsApp