Interesante

Availability: Out of Stock

Tostier Grill Lexical (LSM-2508)

L10,000,00

S’ka stok

Përshkrim

Pllakat hapen 180 gradë.

Kohëmatësi 0-30 min.

Kyçja dhe shkyçja.

Fuqia 2200W.

Tabaka për të mbledhur yndyrën e tepërt.

Veshje graniti që nuk ngjit.

Tre lartësi të rregullueshme.

Pllaka e sipërme ka një qoshe të lëvizshme.

Dimensionet e pllakave: 30cm x 22.5cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tostier Grill Lexical (LSM-2508)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved