Interesante

Availability: In Stock

Tharëse flokësh LD (RCY-41)

L2,500,00

Tharese Flokesh me fuqi 3000W.

Teknologji e larte, floke te mbrojtur.

Categories: ,

Përshkrim

Tharese Flokesh RCY-41

Tharese Flokesh me fuqi 3000W.

2 nivele nxehtesie.

Shoqerohet me koke difuzori dhe 3 koka per drejtim.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tharëse flokësh LD (RCY-41)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Tharëse flokësh LD (RCY-41) L2,500,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved