Interesante

Availability: In Stock

TENXHERE MULTICOOKER LD PRO

Brands:

L8,500,00

Multicooker LD PRO

tenxhere me presion, me korent. Vjen 6 liter dhe kazan inox i paster i cili eshte teper i shendetshem per gatim, nuk ngjit dhe nuk gervishet. Shoqerohet me liber shqip per perdorimin.

Përshkrim

Multicooker LD PRO
LD PRO e perparuar
Nje panel me shume komanda, teknologji e perparuar
Funksionet kryesore te tenxheres:
-Kazan 6 liter inox i paster si asnje tenxhere tjeter ne treg
-Ka kapakun per gatim me presion normal
-Ka 1 zgare per perdorime te vecanta
-Librin e recetave ne shqip
-Aksesoret per nje gatim me komod
Kjo tenxhere permban shume opsione gatimi sic jane:
Gatim ne Presion
Gatim ne Avull
Kaurdisje
Berja e kosit / kosit te frutave
Zierje per vezet
Sterilizim per tenxheren dhe paisjet e bebeve
Pjekja e kekut
Skuqje
Slow Cooker
Dhe shume programe te tjera
Perdoret manualisht duke i shtuar dhe ulur minutat ose automatikisht
Shoqerohet me manual shqip dhe receta shqip.
Mund te na ndiqni edhe ne YouTube me receta dhe perdorimin e saj

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “TENXHERE MULTICOOKER LD PRO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: TENXHERE MULTICOOKER LD PRO L8,500,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved