Interesante

Availability: In Stock

Stilues për mjekrën Styler V2

L800,00

Krehër  për mjekër STYLER V2

Jo vetëm një krehër flokësh elektrike për meshkuj, por përdoret edhe si krehër për rregullimin e mjekrës. Funksionon shkëlqyeshëm për lloje të ndryshme të mjekrës, kaçurrela, e gjatë ose e shkurtër, etj.

Përshkrim

E rehatshme për t’u kapur – Doreza e krehrit për rregullimin e mjekrës përshtatet me dizajn ergonomik, përshtatje e përkryer për pëllëmbën tuaj, e rehatshme për t’u kapur pa u ndjerë e lehtë e lodhur, madje edhe shtrëngim për një kohë të gjatë.
Kompakt dhe i lëvizshëm – Ky stilues i shpejtë i flokëve për meshkuj është i lehtë dhe kompakt, kërkon një hapësirë të ngushtë, mund ta merrni me vete kur udhëtoni, për t’i mbajtur flokët dhe mjekrën tuaj në stilin e modës në çdo kohë.

Shënim: Përdoreni kur mjekra eshte pak e lagur. ose përdorni  vaj esencial.

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Stilues për mjekrën Styler V2”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Stilues për mjekrën Styler V2 L800,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved