Interesante

Availability: In Stock

Rose Gold (Makinë për pastrimin e njollave të zeza)

L1,100,00

Makinë për pastrimin e njollave të zeza me thithje me vakum

Përshkrim

Kujdesi për lëkurën e fytyrës. Makinë për pastrimin e njollave të zeza me akne me thithje me vakum

Karakteristikat:
Thithja e fortë, pika e zezë e thithur plotësisht, e vështirë për t’u pastruar, puçrra dhe yndyrë.
Parandalon thithjen e dëmtimeve të lëkurës, e pasur me vitamina dhe proteina, dhe i jep lëkurës lëndët ushqyese që i nevojiten.
Rivendosja e të porsalindurit dhe nuk lë gjurmë, rikthen kujtesën rinovuese të lëkurës, rigjallëron vitalitetin e saj, krijon një lëkurë të lëmuar, të mëndafshtë, duke mos lënë gjurmë kohe.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Rose Gold (Makinë për pastrimin e njollave të zeza)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Rose Gold (Makinë për pastrimin e njollave të zeza) L1,100,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved