Interesante

Availability: In Stock

Robot Kuzhine Chef Sense

Brands:
SKU: KVC5000T

L55,000,00

KOMBINAT CHEF SENSE 1100 W

Permban 3 elika per perzierje te ndryshme.

Përshkrim

KOMBINAT CHEF SENSE 1100 W
Kodi KVC5000T

Permban 3 elika per perzierje te ndryshme.

Me blender akrilik dhe kazan 4.6 liter.

 

Informacion shtesë

FUQIA

FUQIA, 1100 W

ELIKA

ELIKA, 3

BLENDERI

BLENDERI, QELQI

KAPACITETI I KAZANIT

KAPACITETI I KAZANIT, 4.6L

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Robot Kuzhine Chef Sense”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Robot Kuzhine Chef Sense L55,000,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved