Interesante

Availability: In Stock

PURIFIKUESI I AJRIT PER 30m²

L1,500,00

Kjo pajisje purifikon ajrin dhe ka 2 nivele fuqie ne varesi te madhesise se ambjentit
Maksimumi i siperfaqes qe kjo pajisje ben eshte 30m²
Ne brendesi te saj ka filtrin i cili ka super fuqi ne thithjen e polenit, tymin e cigares, viruseve, mykut, pluhurave me grimc te vogel ….
Categories: ,

Përshkrim

PURIFIKUESI I AJRIT per 30m²
Kjo pajisje purifikon ajrin dhe ka 2 nivele fuqie ne varesi te madhesise se ambjentit
Maksimumi i siperfaqes qe kjo pajisje ben eshte 30m²
Ne brendesi te saj ka filtrin i cili ka super fuqi ne thithjen e polenit, tymin e cigares, viruseve, mykut, pluhurave me grimc te vogel ….
Perpara perdorimit duhet vendosur filtri i cili eshte ne qese ne trupin e pajisjes
Gjithashtu filtri mund te ndrrohet pas 9 muajve perdorim
Sugjerohet qe te perdoret 30 min ne dite per te bere purifikimin e ajrit!

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “PURIFIKUESI I AJRIT PER 30m²”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: PURIFIKUESI I AJRIT PER 30m² L1,500,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved