Interesante

Availability: In Stock

Prozhektor Emergjence (AST-722)

L1,200,00

Prozhektor emergjence

Categories: ,

Përshkrim

  • Bateri lithium
  • Ndizet automatikisht kur fiken dritat
  • Mund te mbaje deri ne 5 ore ndezur
  • Karikohet me usb
  • Ka disa nivele ndricimi
  • Ngjyra që lëshon: E bardhe
  • Fuqia totale e daljes së llambës është e barabartë me 3.2 watts, dhe falë baterisë së brendshme është e mundur të rikarikohet në mënyrë që ta përdorni lehtësisht kur është e nevojshme. Me një dorezë të tërhequr në trupin e produktit, është e mundur që ta varni për të shijuar lehtësisht dritën e llambës, përveç kësaj, mund të montohet në mur.

 

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Prozhektor Emergjence (AST-722)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Prozhektor Emergjence (AST-722) L1,200,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved