Interesante

Availability: In Stock

Paisje Per Kallot

L1,000,00

Paisje Lim e cila ndihmon ne heqjen e kallove dhe lekures se vdekur te kembedhe por sidomos tek thembrat.
Perdoret me karikim dhe vjen me 2 koka limash te cilat mund te ndrrohen.

Përshkrim

Paisje Lim e cila ndihmon ne heqjen e kallove dhe lekures se vdekur te kembedhe por sidomos tek thembrat.
Perdoret me karikim dhe vjen me 2 koka limash te cilat mund te ndrrohen.

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Paisje Per Kallot”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Paisje Per Kallot L1,000,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved