Interesante

Availability: In Stock

Ngrohese Uji Qelq (LEK-1408)

Brands:
SKU: SJM490-1

L2,000,00

LEXICAL ju sjell cilesin me te mire te ngroheses se ujit qelqi.

Përshkrim

LEXICAL ju sjell cilesin me te mire te ngroheses se ujit qelqi.  Ngrohje e menjehershme e ujit. E thjeshte ne perdorim dhe larje.

Kapaciteti: 1.8 litra

Fuqia: 1500W

e pajisur me filter.

Ngrohje e shpejte.

Fikje automatike, per te rritur sigurine.

Informacion shtesë

FUQIA

FUQIA, 2200 W

KAPACITETI

KAPACITETI, 1.7L

MATERIALI

MATERIALI, INOX

FIKJE

FIKJE, AUTOMATIKE

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ngrohese Uji Qelq (LEK-1408)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Ngrohese Uji Qelq (LEK-1408) L2,000,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved