Interesante

Availability: In Stock

Makinë qethëse multifunksionale Geemy (GM-573)

L1,200,00

Makinë qethëse Geemy GM-573

Makinë e rikarikueshme

Arrini përvojën më të mirë të prerjes së flokëve me këtë makinë flokësh profesionale të rikarikueshme . Është i pershtatshem për t’ju ndihmuar të merrni format më të mira dhe më të sakta për flokët tuaj.

Përshkrim

  • Ka një kohëzgjatje prej 40minutash, duke e bërë atë një domosdoshmëri për më tepër, është perfekt për pjesët e ndjeshme.
  • Teknologjia e avancuar për të mbrojtur lëkurën
  • Koka e shkëputshme e bën atë të lehtë për t’u pastruar dhe jo alergjik
  • Vjen me bateri të integruar të rikarikueshme, një kohë të plotë karikimi 8 orë për të ofruar rreth 40 minuta perdorim pa nderprerje.
  • Punon me korent dhe me bateri te rikarikueshme.
  • Kokat jane me material inoksi e celiku cilesor te cilat nuk irritojne lekuren.
  • Shume e lehte per tu pastruar, mund te lahet me uje te rrjedheshem.
  • Voltazhi220-240V 50/60Hz
  • Fuqia: 3W
  • Me drite indikuese per nivelin e karikimit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Makinë qethëse multifunksionale Geemy (GM-573)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Makinë qethëse multifunksionale Geemy (GM-573) L1,200,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved