Interesante

Availability: In Stock

Makinë qethëse Gemei (GM-6042)

L1,000,00

Makinë qethëse Gemei (GM-6042)

Krejt e re dhe me cilësi të lartë
Materiali i trupit plastik ABS
Teh inox
Teh i rregullueshëm nga 0,8 mm në 0,2 mm
Të lehta dhe të lëvizshme

Përshkrim

Lehtë për t’u përdorur
Tensioni: 220-240 V, 50/60 Hz
Konsumi i energjisë: 3 W
E rikarikueshme
Rezervimi i baterisë për 40 minuta

Teknologjia e avancuar për të mbrojtur lëkurën

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Makinë qethëse Gemei (GM-6042)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Makinë qethëse Gemei (GM-6042) L1,000,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved