Interesante

Availability: In Stock

Makinë qethëse Geemy (GM-860)

L3,800,00

Makinë qethëse Geemy GM-860

Makinë e rikarikueshme me USB

Arrini përvojën më të mirë të prerjes së flokëve me këtë makinë flokësh profesionale të rikarikueshme . Është i pershtatshem për t’ju ndihmuar të merrni format më të mira dhe më të sakta për flokët tuaj.

Përshkrim

Ka një kohëzgjatje prej 130 minutash, duke e bërë atë një domosdoshmëri për më tepër, është perfekt për pjesët e ndjeshme.
Teknologjia e avancuar për të mbrojtur lëkurën
Koka e shkëputshme e bën atë të lehtë për t’u pastruar dhe jo alergjik
Vjen me bateri të integruar të rikarikueshme 600 mAH, një kohë të plotë karikimi 3 orë për të ofruar rreth 130 minuta perdorim

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Makinë qethëse Geemy (GM-860)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Makinë qethëse Geemy (GM-860) L3,800,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved