Interesante

Availability: In Stock

Loje me pinguin

L800,00

Loje me Pinguine
Me formimin e kubave te akullit

Category:

Përshkrim

Loje me Pinguine
Me formimin e kubave te akullit
Siper vendoset pinguini
Dhe lojtaret duke gjuajtur duhet te hedhin kubat por pa rene pinguini
Permasat 24×24 cm
Lartesia 12 cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Loje me pinguin”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Loje me pinguin L800,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved